SOLITÉRNÍ DŮM

V rámci projektu Nové Královice, který představuje moderní bydlení v lokalitě pražských Královic vznikl krásný rodinný dům jako součást výstavby první a druhé etapy. Tento dům s velmi velkorysými dispozicemi 7 + 1 je umístěn samostatně v ústraní náměstíčka.
R

Rodinný dům

Jedná se o samostatně stojící třípodlažní dům s celkovou podlahovou plochou 390 m2, který svou velikostí nabízí nepřeberné množství využití a prostoru. Součástí domu je obrovský pozemek o 1425,13 m2, jehož zahrada je připravena na originální řešení nového majitele. Solitér je plně dokončen a zkolaudován bude v létě roku 2022.

V

Video

Detail domu 108

Jednotka108
Dispozice7+1
Celková podlahová plocha390 m2
Pozemek1 425,13 m2
Cena38 241 880 Kč
Stav
VOLNÝ

Situace

Popis domu

Celý dům o rozloze 390 m2, který vizuálně ztvárnil projekční ateliér DOLEŽEL ARCHITEKTI, s. r. o. se nachází v příjemné lokalitě obce Královice u Prahy. Rodinný dům se skládá ze tří podlaží, terasy, zahrady a garáže nabízející dvě stání.

Do prvního patra vedou dva venkovní vstupy, a to jeden z hlavního vchodu a druhý z garáže. Součástí tohoto patra je hlavní obytný prostor. Ze vstupní haly se po pravé straně nabízí dveře do obývací části s kuchyní, dále na patře nalezneme koupelnu, záchod a další dvě místnosti, které mohou být využité pro pracovnu a šatnu. Součástí obývací částí je příprava pro krbová kamna či vyzděný krb, který bude tvořit kouzlo tepla živého ohně. Ten lze umístit také do přízemního podlaží domu.

Přízemní patro nabízí dva velké pokoje s výstupem na terasu a prosluněnou zahradu orientovanou na západ, koupelnu a dvě technické místnosti. Toto podlaží je přímo stvořené pro relaxační zázemí domu. Místo pro zklidnění, uvolnění anebo regenerace v podobě domácího welness či fitness. Další možností využití tohoto prostoru může být oddělený byt pro starší rodiče či další generaci, který nabízí soukromí, avšak současně blízkost dalších členů rodiny.

Prostorné druhé patro (třetí podlaží) o celkové ploše necelých 110 m2 nabízí dvě koupelny se záchodem, tři ložnice a šatnu.

Standardy rodinného domu

Vnitřní malby rodinného domu jsou čistě bílé. Kuchyňská linka není součástí dodávky a záleží výhradně na volbě a představách nového majitele. Dům je vybaven dřevěnými podlahami vytápěnými tepelným čerpadlem, přičemž ve vstupní hale, v komorách, koupelnách a WC jsou keramické dlažby Imola Ceramics, v garáži poté klasický beton + nátěr.

Dalšími standardy, které můžete v rámci konceptu očekávat, jsou hliníková okna v černé barvě zasklena izolačním trojsklem. Z vnitřní strany mají plastový parapet bílé barvy, z vnější je zase parapet z pozinkovaného lakovaného plechu šedé barvy.

Vchodové hliníkové dveře vyšší kvality, které patří do II. bezpečnostní třídy, jsou zvenku šedé a zevnitř bílé se skleněnou výplní, a to včetně kování (koule, klika). Vnitřní dveře jsou ve všech místnostech plné lakované bílé. Omítky v interiéru jsou dvouvrstvé – lepidlo, armovací tkanina, štuk, včetně ALU rohů. Garážová vrata jsou lamelová šedá, ovládaná elektricky.

Dům je postaven z železobetonové konstrukce, přičemž svislé dělící a nosné jsou z keramického cihelného zdiva. Střešní keramické tašky jsou výrobkem značky STYLIST. Vnějšek domu zdobí tenkovrstvá pastovitá fasádní omítka standartní bílé a šedé barvy, podle barevného schématu lokality (barvu nelze měnit) a zrnitost 1,5 mm v kombinaci s kamenným obkladem. Za zmínku také stojí skryté lakované žlaby zapuštěné ve střeše tzv. zaatikové. Boční a zadní oplocení je tvořené svařovanými 3D plotovými panely a kovovými sloupky o výšce 1,43 m. Vše je žárově zinkováno, bez podezdívek a opěrných zdí, bez předního oplocení, vrat a branky.

V

Vizualizace

M

Mám zájem o nemovitost
108

  Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.

  Mějte aktuální informace o projektu Nové Královice
  Ceník podle
  vizualizace
  Vybrat
  28
  rodinných domů
  Ceník podle
  parametru
  Vybrat