Služby od BIDLI.cz

Přinášíme na trh unikátní službu, která řeší všechny situace spojené s bydlením. Zajistíme pro vás vše od financí, realit, stavby domu, návrhu interiérů po připojení energií až k samotnému stěhování. Více než 600 našich průvodců na 31 pobočkách po celé republice. Spolu s vámi přetváříme sny o bydlení ve skutečnost.

BIDLI
FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ

Trh financování bydlení vyžaduje skutečnou profesionalitu. Umět navrhnout vhodné a spolehlivé financování bydlení, rekonstrukce nebo refinancování je výsadou našich poradců. Našim hlavním hypotečním partnerem je Modrá pyramida. Společně jsme pro vás připravili exkluzivní podmínky financování.

BIDLI
DRUŽSTVA

Hledání vhodného financování vysněné nemovitosti je čím dál tím složitější, proto dlouhodobě sledujeme trh a na jeho změny rychle reagujeme. Umožňujeme vám nabýt nemovitost i do družstevního bydlení bez nutnosti splácet hypotéku. Nemovitost si splácíte formou anuity v družstvu.

BIDLI
ENERGIE

Ať už topíte plynem nebo elektřinou, provozujete kavárnu nebo prostě potřebujete doma svítit, zajistíme vám transparentní a výhodné podmínky tarifů energií. Bezplatně vám poradíme i s nastavením distribučních sazeb a změnou distributora. Vytváříme pro vás útulný domov bez starostí a zbytečného stresu.

BIDLI
KUCHYNĚ

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Věříme, že na kvalitní řemeslné práci záleží, protože při vaření musí vše dokonale fungovat a hlavně dlouho vydržet. Vyrobíme pro vás kuchyni přesně tak, jak si ji představujete. Sázíme na německou a rakouskou kvalitu a českou řemeslnou zručnost.

BIDLI
INTERIÉRY

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru nebo realizace nového je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

BIDLI
STĚHOVÁNÍ

Naše party stěhováků jsou vám v Čechách k dispozici. Převezeme malé, ale i ty největší náklady. Pracujeme rychle, levně a bezpečně.

BIDLI
FINANČNÍ PORADENSTVÍ

Chráníme váš majetek, finance, vás i vaše nejbližší. Ať už potřebujete pojištění ochrany majetku proti požáru či povodni, pojištění proti úrazům nebo neschopnosti splácet, navrhneme vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek bank a pojišťoven.

BIDLI
DEVELOPMENT

Budujeme nové domovy pro spokojený život. V lokalitách, které pečlivě vybíráme tak, aby splňovaly předpoklady pro kvalitní život. Stavíme pro vás rodinné domy i bytové jednotky určené pro moderní domácnosti splňující vysoké nároky na ekonomii a ekologii bydlení, abyste mohli žít zdravý a hlavně spokojený život.

BIDLI
INVESTICE

Uložte své volné finance výhodně a zároveň bezpečně. Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Investujeme do stovek menších nemovitostních transakcí a finančních transakcí spojených s nemovitostmi a developerskými projekty. Získejte výnosy investičního fondu od 5.1 % ročně.

Ing. Vladimír Fořt
Financování nemovitostí

+420 773 606 013
vladimir.fort@bidli.cz

N

Napište nám

  Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.

  Mějte aktuální informace o projektu Nové Královice
  Ceník podle
  vizualizace
  Vybrat
  28
  rodinných domů
  Ceník podle
  parametru
  Vybrat