Detail domu A.122

JednotkaA.122
Dispozice4+kk
Celková podlahová plocha113,58 m2
Pozemek331,35 m2
Cena11998000 Kč
Stav
REZERVOVÁNO

Popis

V projektu Nové Královice vzniká 28 rodinných domů, přičemž přibližné datum nastěhování předpokládáme na podzim roku 2024.  Domy budou připraveny s tepelným čerpadlem a rozvodem podlahového vytápění po celém domě.  Každý dům má svou vlastní garáž, která nabízí stání pro jedno vozidlo, se vstupem do domu i do zahrady. Jedno parkovací místo navíc bude možné využít také před domem. Z obývacího pokoje s kuchyňským koutem je průchod na terasu, odkud se nabízí výhled do zahrady domu. V každém patře bude k dispozici toaleta.

Situace

Vizualizace

Standardy rodinných domů

Mezi standardy, které můžete v domech očekávat, patří: laminátové podlahy BEST, hladké bílé dveře CPL a příčky z pórobetonu. V koupelnách nadstandardní zařizovací předměty od švýcarské značky Laufen, trubkové radiátory značky Thermal Trend, sprchový kout z litého mramoru značky SAT, vana Kaldewei, posuvné dveře 2dílné 100 Next Antiplaque, posuvný sprchový set S-Line, obklady a dlažby značky Sintesi. Na terase budou betonové dlažby a oplocení do ulice z 2D panelů na betonové podezdívce.

Financování

Pokud Vás projekt Nové Královice zaujal, můžete provést rezervaci domu. Vybraný dům Vám budeme rezervovat po dobu třech pracovních dnů. Následuje podpis rezervační smlouvy a složení zálohy 200.000 Kč do 5 dnů od podpisu smlouvy. Tato záloha bude započtena do úhrady kupní ceny. Následně při podpisu budoucí kupní smlouvy je nutné stanovit způsob, jakým budete koupi nemovitosti financovat. Smlouva o smlouvě budoucí kupní se uzavírá do 6 měsíců od podpisu rezervační smlouvy. Po podpisu budoucí kupní smlouvy skládá kupující 20 % z kupní ceny.

Postup při koupi

N

Napište nám

  Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.

  Mějte aktuální informace o projektu Nové Královice
  Ceník podle
  vizualizace
  Vybrat
  28
  rodinných domů
  Ceník podle
  parametru
  Vybrat